#11678

Adresa
Mostová
Stav
Vyriešené

Pán starosta píše Mira mám viplatene smeti 25.88 zvisných 53€donesiem 14teho nakoľko Jožo nedostáva nič len maródku bude mať nabudúcy mesiac poviete berie a by nám potom zobrali smety .dakujem